Menu Zamknij

Spotkanie z okazji jubileuszu 60-lecia firmy


Spotkanie z okazji jubileuszu 60-lecia firmy

Data publikacji: 14.02.2007

W dniu 14 lutego 2007 r. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie – siedzibie Business Centre Club odbyła się uroczystość z okazji 60-lecia działalności PROCHEM S.A. Wybór tego miejsca nie był przypadkowy, nasza firma od 16 lat jest członkiem – założycielem BCC i laureatem konkursu „Lider Polskiego Biznesu 2005”, a poza tym wystrój i atmosfera klubowa Pałacu bardzo odpowiadała nastrojowi tej uroczystości.

 

Spotkanie rozpoczął Prezes Marek Garliński, który przypomniał wszystkim najważniejsze etapy w rozwoju firmy, ostatnie osiągnięcia i sukcesy w Polsce oraz za granicą. Wspomniał o swoich poprzednikach, którzy kierowali z sukcesem firmą, a w szczególności o prezesie Stanisławie Srokowskim, który kierował nią 20 lat – najdłużej w historii firmy, i który zaszczycił uroczystość swoją obecnością. Prezes przedstawił również kierunki działania i plany firmy na przyszłość, zapewniając, że firma jest w dobrej kondycji i gotowa na nowe wyzwania. Tłem do wypowiedzi Prezesa był film korporacyjny obrazujący historię i osiągnięcia firmy w ostatnich kilku latach. Po tym wstępie goście „przejęli pałeczkę”. W imieniu BCC głos zabrał Prezes Marek Goliszewski, następnie Prezes Izby Projektowania Budowlanego – Ksawery Krassowski, Prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – prof. Zbigniew Grabowski, Z-ca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego – Andrzej Urban, Prezes Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa – Marek Michałowski oraz w imieniu naszych klientów przedstawiciel ANWIL S.A. – Stanisław Duraj. W drugiej części spotkania Prezes zaprosił wszystkich na recital gwiazdy, jednej z najbardziej znanych śpiewających aktorek – Katarzyny Groniec. Z akompaniamentem zespołu muzycznego brawurowo zaśpiewała własne kompozycje, jak też Jacque’a Brela, Mariana Hemara, Bertolda Brechta i innych autorów.

Po „strawie duchowej” następnie gości zaprosiliśmy na lunch, podczas którego mogli porozmawiać i wymienić się wrażeniami z części oficjalnej i artystycznej. Impreza minęła w bardzo przyjemnej atmosferze.

Oprócz życzeń i gratulacji, które Prezes odbierał osobiście na spotkaniu, do firmy napłynęło również wiele listów gratulacyjnych.