Menu Zamknij

PROCHEM SA Liderem Polskiego Biznesu


PROCHEM SA Liderem Polskiego Biznesu

Data publikacji: 13.02.2006

PROCHEM SA otrzymał ZŁotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu 2005 w kategorii dużych przedsiębiorstw. Jest to nagroda przyznawana przez Business Centre Club wyróżniającym się firmom oraz ich szefom. 

Typując zwycięzców, jury konkursowe brało pod uwagę: wskaźniki ekonomiczne, jakość i nowoczesność produktów, inwestycje, szczególnie te proeksportowe i tworzące nowe miejsca pracy, oraz zaangażowanie w dziłalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne. PROCHEM SA oraz Prezes Zarządu Marek Garliński otrzymali nominację za „dynamiczny rozwój, efektywne zarządzanie, osiągnięcie i utrzymanie wysokiej pozycji rynkowej oraz wyjątkową dbałość o jakość usług, przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod pracy”.

„Od samego początku działalności- a jesteśmy obecni na rynku już blisko 60 lat- kładziemy nacisk na jakość świadczonych usług, stosowanie najnowocześniejszych technologii oraz odpowiedni dobór oraz rozówj naszych specjalistów. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą inżynierską, która otrzymała certyfikat ISO 9001:2001. Posiadamy również certyfikat AQAP 2110, który potwierdza spełnienie wymagań NATO dotyczących zapewnienia jakości świadczonych usług. W trakcie realizacji projektów staramy się zawsze wypracować optymalne dla naszych klientów rozwiązania. Obiektywnym wskaźnikiem naszego zaangażowania jest lista rekomendacji, na której znajdują się polskie i międzynarodwe przedsiębiorstwa z szeregu branż kluczowych dla gospodarki. PROCHEM SA zawdzięcza swój sukces współpracy oraz wysiłkowi całęgo zespołu pracowników, w szczególności wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej” – mówi Marek Garliński, Prezes Zarządu PROCHEM SA.

Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2005 jest pierwszym w tym roku, ale równocześnie jedym z wielu osiągnięć PROCHEM SA. W samym 2004 roku firma otrzymała kilka bardzo ważnych nagród i wyróżnień, w tym: nagrodę główną Ministra Infrastruktury w konkursie „Projekt Inżynierski Roku 2004” i statuetkę Złotego Orła w konkursie „Mazowiecka Firma Roku 2004”. Zajęła też I miejsce w rankingu WBJ wg przychodów w działalności projektowej.