Menu Zamknij

Pierwszy Diament dla PROCHEMU


Pierwszy Diament dla PROCHEMU

Data publikacji: 23.07.2007

23 czerwca 2007 roku na terenie Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu odbyła się Letnia Wielka Gala BCC. Podczas Gali, laureaci Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymali swoją wysoką pozycję, otrzymali Diamenty do Złotych Statuetek. Wśród tych firm znalazł się również PROCHEM, który otrzymał Statuetkę Lidera Biznesu w 2006 r. i w tym roku po raz pierwszy mógł ubiegać się o to wyróżnienie.

 

Jury konkursu brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne – uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki – ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom – szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową. W tym roku Jury przyznało 36 Diamentów.

Na towarzyszącej Gali Wystawie Firm BCC zaprezentowały się najlepsze polskie firmy – członkowie BCC, laureaci konkursu Lider Polskiego Biznesu oraz zdobywcy Medalu Europejskiego. Letnia Wielka Gala BCC 2007 była także okazją do wręczenia Honorowych Medali Europejskich ambasadorom Włoch, Austrii i Portugalii. W programie Gali znalazło się wiele atrakcji, między innymi pokazy mody, pokaz ujeżdżania, gonitwy o nagrody firm – sponsorów Gali, aukcje oraz występy znanych artystów.