Menu Zamknij

Nagroda w konkursie


Nagroda w konkursie

Data publikacji: 26.06.2009

PROCHEM S.A. otrzymał Nagrodę III stopnia, w kategorii budownictwo przemysłowe i magazynowe, za rozbudowę Drukarni Wydawnictwa Bauer w Ciechanowie, w konkursie „Budowa Roku 2008”.

 

Konkurs „Budowa Roku” jest organizowany corocznie przez PZITB przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie obiektów budowlanych, na budowie których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne. Rozstrzygnięcie XIX edycji konkursu i uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 25 czerwca 2009r. w Domu Technika NOT w Warszawie.
W tegorocznej edycji konkursu nagrodzone i wyróżnione zostały budowy w dziewięciu kategoriach (budownictwo mieszkaniowe, biurowe, przemysłowe, użyteczności publicznej, szkolne i sportowe, rewaloryzowane oraz drogowo-kolejowe). Zgłoszone budowy charakteryzowały się bardzo wysokim poziomem rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych. Kryteria trzystopniowej oceny dotyczyły także nowoczesności, ekonomiczności, jakości wykonania, bezpieczeństwa, warunków pracy, organizacji procesu budowy i czasu realizacji.