Menu Zamknij

Kolejny raz prestiżowa nagroda „Budowa Roku” dla PROCHEMU


Kolejny raz prestiżowa nagroda „Budowa Roku” dla PROCHEMU

Data publikacji: 29.05.2016

Niezmiernie miło ogłosić, że PROCHEM został wyróżniony w najważniejszym konkursie w branży budowlanej. Tegoroczne nagrody prestiżowego konkursu PZITB „Budowa Roku 2015”, zostały przyznane w maju 2016 r., a jedną ze statuetek uzyskał PROCHEM za realizację kompleksu biurowego ASTRUM Business Park.

 

 

Konkurs „Budowa Roku” organizowany jest corocznie przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Nagrodzone inwestycje to zawsze obiekty charakteryzujące się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, wysoką funkcjonalnością, a także najwyższą jakością użytych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych. Duże znaczenie mają również kwestie związane z zastosowanymi technologiami budowlanymi, organizacją i przebiegiem całego procesu budowlanego, wyjątkowo istotnym faktem przy ocenie są również aspekty bezpieczeństwa oraz wpływ inwestycji na środowisko naturalne. Wszystkie inwestycji uhonorowane w konkursie spełniają założone kryteria na bardzo wysokim poziomie.

W tegorocznej, 26. edycji konkursu nagrody przyznano w dziesięciu kategoriach. O wyróżnienia w tym najbardziej liczącym się zestawieniu dla branży budowlanej, zwanym Oskarami Budowlanymi, konkurowało w tym roku wyjątkowo dużo inwestycji – do finału zakwalifikowano 58 obiektów. Tym bardziej cieszy fakt, że przy dużej konkurencji, tytuł i nagrodę II stopnia wśród najlepiej ocenionych realizacji w Polsce w kategorii budynków biurowo-usługowych, przyznano nowej siedzibie PROCHEMU – kompleksowi biurowemu ASTRUM Business Park w Warszawie. Tym samym, nasza Spółka jako Generalny Realizator Inwestycji uzyskała prestiżowy i najbardziej ceniony w branży, tytuł konkursu „Budowa Roku 2015”.

ASTRUM Business Park − jeden z największych ostatnio zrealizowanych, nowoczesnych kompleksów biurowych na terenie Warszawy, stał się również jednym z najbardziej docenionych przez specjalistów obiektem biurowym w Polsce. Uhonorowanie nagrodą i tytułem „Budowa Roku” to prestiż dla PROCHEMU oraz naszej nowej siedziby, jak i potwierdzenie spełnienia przez inwestycję wszystkich konkursowych kryteriów na wysokim poziomie.
Po raz kolejny nasze doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz wysoka jakość świadczonych usług, zostały zauważone i docenione w najważniejszym, najbardziej znaczącym konkursie rynku budowlanego w kraju.