Menu Zamknij

Wyróżnienie dla Astrum Business Park w konkursie Pascal 2018


Wyróżnienie dla Astrum Business Park w konkursie Pascal 2018

Data publikacji: 06.05.2018

W tegorocznej edycji konkursu PASCAL, wśród najlepszych projektów z dziedziny wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia, znalazł się również projekt PROCHEMU – kompleks biurowy Astrum Business Park.

 

 

Na uroczystej gali wręczenia nagród PASCAL 2018, która odbyła się 27 kwietnia br. w warszawskim Hotelu Sheraton, przyznane zostały 3 nagrody równorzędne za najlepsze projekty branży wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia oraz 4 wyróżnienia.
Wśród uhonorowanych obiektów znalazł się kompleks biurowy Astrum Business Park zaprojektowany przez projektantów PROCHEMU. Budynek został wyróżniony za potwierdzone certyfikacją zrównoważonego budownictwa rozwiązanie systemu wentylacji i klimatyzacji, w którym zapewniono użytkownikom podwyższony komfort i jakość powietrza w pomieszczeniach przy racjonalnym koszcie energetycznym. Obiekt został zaprojektowany tak, by spełniać wymogi międzynarodowego certyfikatu ekologicznego BREEAM na poziomie Very Good.

Wszystkim projektantom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów projektowych, a w przyszłym roku – zdobycia głównej statuetki PASCAL.

Organizatorem konkursu PASCAL jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja – zrzeszenie osób zawodowo związanych z branżą wentylacyjną.

Foto: Stowarzyszenie Polska Wentylacja