Menu Zamknij

PROCHEM na Budowlanych Targach Pracy


PROCHEM na Budowlanych Targach Pracy

Data publikacji: 21.04.2023

19 kwietnia 2023 r. na Politechnice Warszawskiej odbyły się coroczne Targi Pracy organizowane przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie. Wśród firm budowlanych i projektowych swoją ofertę przedstawił również PROCHEM.
 

W targach, które odbywały się na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej uczestniczyły największe i najbardziej znaczące firmy z branży inżynierskiej i budowlanej , które prezentowały swoje aktualne oferty pracy oraz możliwości odbycia praktyk, a także rozpoczęcia współpracy ze studentami oraz absolwentami.

Dla wielu studentów, Budowlane Targi Pracy były pierwszym kontaktem z naszą firmą. Tym bardziej cieszymy się, że przy okazji spotkań na Politechnice Warszawskiej możemy przybliżyć szczegóły profilu działalności PROCHEMU kolejnym przyszłym inżynierom i projektantom.

Studenci wykazali się wyjątkowym zainteresowaniem zagadnień z zakresu nowoczesnych narzędzi wspomagających określone branże projektowe oraz wykorzystywanych nowoczesnych rozwiązań technologii BIM na realizowanych przez PROCHEM inwestycjach.