Menu Zamknij

PROCHEM w prestiżowych rankingach „Book of Lists”


PROCHEM w prestiżowych rankingach „Book of Lists”

Data publikacji: 21.01.2021

W najnowszej jubileuszowej, bo już 25. edycji „Book of Lists” PROCHEM S.A. zajął po raz kolejny wysokie pozycje w wybranych zestawieniach rankingowych.

 

 

W zestawieniu największych firm PROCHEM zajął znaczące miejsca w trzech sektorowych listach rankingowych. Z przyjemnością informujemy, że w grupie „Firm Architektonicznych” PROCHEM uzyskał 2. miejsce i tym samym awansował z 3. zeszłorocznej pozycji. Cieszy również odnotowany awans w zestawieniu „Firm zarządzających projektem budowlanym” – 5. pozycja to skok o dwa miejsca w porównaniu do poprzedniego rankingu. Warto zauważyć także, że wróciliśmy do listy rankingowej „ Generalnych Wykonawców”, w której zajęliśmy 7. miejsce.

Zestawienie Book of Lists przygotowywane przez redakcję Warsaw Business Journal stanowi obiektywne i obszerne opracowanie biznesowe, które obejmuje najbardziej znaczące firmy z głównych sektorów gospodarki. Oprócz tegorocznych 26 rankingów stworzonych na podstawie przychodów uzyskanych w 2019 roku, publikacja prezentuje najświeższe raporty finansowe firm, dochody, trendy rynkowe oraz analizy.