Menu Zamknij

PROCHEM na Budowlanych Targach Pracy


PROCHEM na Budowlanych Targach Pracy

Data publikacji: 02.04.2015

Już po raz kolejny, PROCHEM wziął udział w projekcie skierowanym do studentów i absolwentów kierunków związanych z budownictwem – uczestniczył w Budowlanych Targach Pracy odbywających się na Politechnice Warszawskiej.

 

 

25 marca 2015 r. na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej prezentowały się największe firmy branży budowlanej.
Stoisko PROCHEMU cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów zarówno Politechniki Warszawskiej, jak i innych kierunków technicznych z pozostałych warszawskich uczelni. Targi, które organizowane są corocznie przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie, stanowią niepowtarzalną okazję dla odwiedzających nasze stoisko do zapoznania się z profilem działalności PROCHEMU, uzyskania szczegółowych informacji dotyczących możliwości odbycia praktyk w Spółce, a także perspektyw rozpoczęcia współpracy zawodowej w dużej i nowoczesnej firmie inżynierskiej.
Stoisko naszej firmy, jak co roku przyciągnęło liczne grono studentów i absolwentów zainteresowanych obszarami działania i rodzajem świadczonych usług przez naszą Spółkę, a przede wszystkim perspektywami zdobycia praktyki zawodowej w Oddziale PROCHEM Projekt. Dużą uwagę wchodzących dopiero na inżynierski rynek pracy absolwentów przyciągnął temat projektów realizowanych zgodnie z technologią BIM i nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych przez PROCHEM w projektowaniu.