Menu Zamknij

PROCHEM na „Budowlanych Targach Pracy”


PROCHEM na „Budowlanych Targach Pracy”

Data publikacji: 14.04.2011

14 kwietnia 2011r. na Politechnice Warszawskiej odbyły się pierwsze „Budowlane Targi Pracy”, podczas których studenci i absolwenci mieli okazję odwiedzić m.in. stoisko PROCHEMU.

 

Targi organizowane były przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie PW przy współpracy z Dziekanem Wydziału Inżynierii Lądowej. Przez cały dzień studenci poznawali 14 największych i najbardziej znaczących firm budowlanych w Polsce. Targi pracy dają studentom szansę na zdobycie praktyki lub pracy w renomowanej firmie, a także stanowią niezastąpioną okazję sprawdzenia swoich możliwości i kwalifikacji z aktualnymi wymaganiami inżynierskiego rynku pracy.

Stoisko PROCHEMU cieszyło się dużą popularnością. Odwiedziło nas wielu studentów i absolwentów PW, nie tylko z Wydziału Inżynierii Lądowej, którzy mieli znakomitą możliwość uzyskania informacji na temat aktualnych procesów rekrutacyjnych i ścieżek rozwoju zawodowego bezpośrednio od przedstawicieli firmy. Otrzymaliśmy liczne aplikacje dotyczące chęci odbycia letnich praktyk w naszej firmie, zgłoszeń na stanowiska pracy, rozpoczęcia współpracy zawodowej. Być może już niebawem niektórzy z aplikantów będą mogli osobiście zapoznać się z charakterem pracy w PROCHEMIE.