Menu Zamknij

PROCHEM Gazelą Biznesu


PROCHEM Gazelą Biznesu

Data publikacji: 11.12.2006

Firma inżynierska PROCHEM SA zajęła pierwsze miejsce w rankingu GAZELE BIZNESU 2006 województwa mazowieckiego oraz drugie w klasyfikacji ogólnej. Nagroda przyznawana jest corocznie przez dziennik Puls Biznesu.

 

PROCHEM został uznany za jedno z najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw – wzrost przychodów spółki w roku 2005 w stosunku do 2003 wyniósł niemal 872%.

Firma została wyróżniona w konkursie już po raz drugi – ze 136 pozycji w roku ubiegłym, w 2006 PROCHEM awansował do czołówki, zajmując drugie miejsce w kraju. Natomiast wśród przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego spółka jest niekwestionowanym liderem, przewaga nad zdobywcą kolejnej pozycji wynosi niemal 100%.

Ranking „Gazele Biznesu” ma na celu promowanie dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, które jednocześnie charakteryzują się dużą uczciwością i przejrzystością działania. Za podstawowe kryterium doboru firm uważany jest przyrost obrotów z trzech poprzednich lat, a także zgodność działań przedsiębiorstw z zasadami etyki biznesu i prawa handlowego.