Menu Zamknij

Projektowanie i budowa instalacji energetycznych


Budownictwo energetyczne

Firma PROCHEM już od 1974 roku zbiera doświadczenie w zakresie dostarczania usług inżynierskich dla przedsiębiorstw z sektora przemysłowego. Specjalizujemy się m.in. w takich zadaniach, jak projektowanie i budowa instalacji energetycznych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, realizując inwestycje związane z energetyką od etapu przygotowania projektu, a kończąc na oddaniu do użytku po wcześniejszym skonfigurowaniu oraz przeprowadzeniu testów. Zrzeszamy najlepszych projektantów, inżynierów, monterów i innych fachowców, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się przeprowadzenia każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu branży energetycznej.


Instalacje energetyczne dla branży przemysłowej

Zagadnienia związane z energetyką obejmują przeróżne technologie pozyskiwania energii z wielu źródeł. Jednak w każdym przypadku instalacje energetyczne, których projektowaniem i budową się zajmujemy, są kluczowe dla funkcjonowania zakładów przemysłowych. Służą do zasilania różnych obiektów czy znajdujących się w nich maszyn. Z racji charakteru przedsiębiorstw z tego sektora gospodarki, muszą być one dostosowane do potrzeb danej firmy oraz specyfiki realizowanego w niej procesu technologicznego.

Wszystko to sprawia, że projektowanie instalacji energetycznych oraz proces późniejszej ich budowy, stanowią ogromne wyzwanie. Planując taką inwestycję, warto zdać się na wsparcie profesjonalistów. PROCHEM ma ogromne doświadczenie w sektorze, jakim jest energetyka – realizacje związanych z nią systemów powierzały nam nawet największe przedsiębiorstwa o światowym zasięgu działania. Cieszymy się renomą oraz zaufaniem, gdyż zapewniamy kompleksowe wsparcie, stosujemy najlepsze technologie oraz jesteśmy terminowi.

Budowa instalacji energetycznych – wyzwanie dla fachowców

Powierzenie tego zadania specjalistom jest kluczowe zarówno z punktu widzenia opłacalności inwestycji, jak i dostosowania jej do rygorystycznych obostrzeń, którymi obwarowana jest energetyka. Projektowanie oraz budowa instalacji wiąże się więc z różnymi wyzwaniami, które obejmują m.in.:

  • zapewnienie bezpieczeństwa,
  • kwestie związane z ochroną środowiska,
  • zachowanie zgodności z obowiązującymi przepisami i normami.

Wszystko to należy połączyć z efektywnością energetyczną przygotowywanego systemu. W PROCHEM jesteśmy w stanie to zrobić, gwarantując satysfakcję z efektów realizacji – zapraszamy do kontaktu.


Kompleksowa realizacja inwestycji energetycznych z PROCHEM

Budownictwo energetyczne to jedna ze specjalności PROCHEM. Proponujemy kompleksową usługę, w ramach której przejmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z budową instalacji energetycznej. Przede wszystkim, dysponując wyspecjalizowanym zespołem inżynierów, zajmujemy się projektowaniem. Dostosujemy rozwiązania do potrzeb klientów, stosujemy najlepsze technologie z zakresu energetyki i trzymamy się wszystkich norm związanych z bezpieczeństwem. Następnie przystępujemy do budowy, w ramach której zajmujemy się również nadzorem inwestorskim. W końcowym etapie realizacji usługi konfigurujemy system, testujemy go i przekazujemy klientowi w stanie pełnego przygotowania do pracy.

Dzięki profesjonalizmowi oraz zaangażowaniu w każdy projekt PROCHEM zapewnia klientom kompleksowe usługi inżynierskie na najwyższym poziomie. Warto zlecić nam projektowanie oraz budowę instalacji energetycznej, aby mieć pewność, że inwestycja przyczyni się do rozwoju przedsiębiorstwa. Mamy ogromne doświadczenie w energetyce, a do tego cieszymy się niesłabnącym zaufaniem, co potwierdzają liczne dotychczasowe realizacje – zachęcamy do nawiązania kontaktu i podjęcia współpracy.

 


Certyfikaty

Firma inżynierska PROCHEM jest certyfikowanym wykonawcą wysokiej jakości instalacji energetycznych.

Certyfikat ISO 9001:2015
Certyfikat ISO 45001:2018
Certyfikat ISO 14001:2015
Certyfikat AQAP 2110:2016

Historia