Menu Zamknij

Projektowanie i budowa zakładów produkcyjnych


Projekt i realizacja obiektów produkcyjnych

Przedsiębiorstwo PROCHEM świadczy profesjonalne usługi inżynieryjne dla branży przemysłowej. Podstawowym obszarem naszej działalności jest projektowanie i budowa zakładów produkcyjnych. Podjęcie współpracy z nami to gwarancja uzyskania kompleksowego wsparcia w realizacji inwestycji budowlanej oraz pełnej satysfakcji z jej efektów. Działając na rynku od 1947 roku, możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem, które zdobywaliśmy m.in. poprzez wykonywanie zleceń dla największych firm. Działamy w oparciu o certyfikaty jakości (m.in. ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015), a do tego zgodnie z zasadami BHP i w trosce o ochronę środowiska. PROCHEM to godny zaufania partner w zakresie usług inżynieryjnych – zapraszamy do kontaktu!

 


Wsparcie w realizacji budowy zakładów produkcyjnych – co oferujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak skomplikowanym i wielkoskalowym przedsięwzięciem są inwestycje w sektorze przemysłowym. Realizacja zakładów produkcyjnych wymaga ogromnego zaangażowania, w tym m.in. przygotowania dokumentacji, wyboru wykonawcy i jego nadzoru czy uzyskania finansowania.

Z tego powodu zapewniamy w tym zakresie kompleksowe usługi inżynieryjne, które obejmują przede wszystkim kwestie związane z:

  • projektowaniem,
  • prowadzeniem budowy,
  • modernizacją/rozbudową istniejących obiektów.

Projektowanie zakładów produkcyjnych

Zatrudniamy zespół inżynierów, który wykorzystuje najlepsze technologie i metody projektowania obiektów przemysłowych. Dopasowują się do potrzeb inwestora oraz budżetu, jakim dysponuje, tworząc plany funkcjonalnych, bezpiecznych i innowacyjnych pod kątem zastosowanych rozwiązań zakładów produkcyjnych. Gwarantują przy tym terminową realizację, co przekłada się na planowe rozpoczęcie budowy i tym samym obniżenie kosztów inwestycji.

Kompleksowa obsługa budowy zakładu produkcyjnego

Ponieważ PROCHEM jest Grupą Kapitałową tworzoną przez wiele spółek z różnych branż, jesteśmy w stanie przejąć na siebie pełną odpowiedzialność zarówno za projektowanie, jak i budowę zakładu produkcyjnego. W ramach współpracy realizujemy obowiązki generalnego wykonawcy inwestycji. Prowadzimy współpracę z renomowanymi dostawcami materiałów budowlanych oraz mamy w zespole najlepszych fachowców – w tym m.in. budowlańców i monterów instalacji. Zajmujemy się także nadzorem inwestorskim, gwarantując najwyższą jakość wykonania oraz terminowość prowadzenia prac.

Modernizacja i rozbudowa zakładów produkcyjnych

Rozwój przedsiębiorstwa z branży przemysłowej często wiąże się z koniecznością m.in. uruchamiania kolejnych linii produkcyjnych czy dostosowywania do stale zmieniających się standardów jakości. W wielu przypadkach wymaga to modernizacji lub rozbudowy istniejącego zakładu, w czym także zapewniamy kompleksowe wsparcie. W PROCHEM zajmujemy się projektowaniem takich obiektów oraz ich budową. Mamy poparte referencjami doświadczenie w rozbudowie zakładów produkcyjnych, bez zaburzania ciągłości produkcji. Jesteśmy gotowi podjąć się realizacji każdego projektu, dbając przy tym o zachowanie ciągłości pracy w modernizowanym budynku.


Budowa zakładów produkcyjnych z PROCHEM

Dlaczego warto podjąć współpracę z PROCHEM? Zbudowaliśmy renomę na rynku dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i budowie zakładów produkcyjnych, kompleksowemu podejściu do usług oraz trzymaniu się najwyższych standardów jakości. Jednocześnie słyniemy z elastyczności – jesteśmy w stanie zająć się realizacją każdej inwestycji, niezależnie od jej skali oraz oczekiwań klienta. Dzięki naszemu wsparciu inwestorzy zyskują pewność satysfakcji z nowo wybudowanego lub zmodernizowanego budynku przemysłowego – zapraszamy do kontaktu!

 


Certyfikaty

Certyfikat ISO 9001:2015
Certyfikat ISO 45001:2018
Certyfikat ISO 14001:2015
Certyfikat AQAP 2110:2016

Historia