Menu Zamknij

Nowy Zarząd i Rada Nadzorcza w PROCHEM S.A.


Nowy Zarząd i Rada Nadzorcza w PROCHEM S.A.

Data publikacji: 23.06.2008

ZWZA PROCHEM SA wybrało na posiedzeniu w dniu 21 czerwca 2008r. nową Radę Nadzorczą spółki. W jej skład wchodzą: Marek Garliński, Andrzej Karczykowski, Dariusz Krajowski-Kukiel, Krzysztof Obłój i Steven G. Tappan. Na stanowisko prezesa Rady Nadzorczej wybrany został Andrzej Karczykowski, a wiceprezesa – dotychczasowy prezes zarządu PROCHEM SA – Marek Garliński.

 

 
Od 22 czerwca br. w skład zarządu PROCHEM SA wchodzą: Marek Kiersznicki i Krzysztof Marczak, a prezesem zarządu jest Jarosław Stępniewski.

Nowy prezes PROCHEM SA – Jarosław Stępniewski jest związany z firmą Prochem od 1983 roku, od 1997r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Od 17 lat zasiada i przewodniczy radom nadzorczym spółek należących do Grupy Kapitałowej PROCHEM, w tym: Irydion Sp. z o. o., Pro-Inhut SA, Proorganika SA, Prochem Inwestycje Sp. z o. o., Elektromontaż Kraków SA. Jest absolwentem Instytutu Inżynierii Chemicznej na Politechnice Warszawskiej, ukończył też studium podyplomowe MBA w Międzynarodowej Szkole Zarządzania (Uniwersytet Warszawski).