Menu Zamknij

Nagrody dla PROCHEMU


Nagrody dla PROCHEMU

Data publikacji: 16.09.2015

PROCHEM odebrał nagrodę dla „Najlepszej Firmy Projektowo-Inżynierskiej 25-lecia” podczas jubileuszowego spotkania Izby Projektowania Budowlanego.

 

 

Podczas uroczystego spotkania, które miało miejsce 16 września 2015 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie zostały wręczone nagrody dla firm, których działanie w środowisku projektowym zostało uznane za najbardziej znaczące w przeciągu 25 lat istnienia Izby Projektowania Budowlanego. PROCHEM – doceniony za wieloletnie doświadczenie przy procesach inwestycyjnych oraz aktywność i wkład w środowisko projektowo-inżynierskie w kraju, uzyskał wyjątkowy tytuł „Najlepsza Firma Projektowo-Inżynierska 25-lecia” IPB.

Prezydium Rady Izby Projektowania Budowlanego podjęło również decyzję o uhonorowaniu i przyznaniu nagrody dla osoby zarządzającej podmiotem działającym na rzecz budownictwa − za wiarygodność w zawodzie i osiągnięcia w zarządzaniu firmą. To wyjątkowe wyróżnienie, w postaci nagrody i zaszczytnego tytułu „Menadżera Projektowania 25-lecia” zostało przyznane Jarosławowi Stępniewskiemu, Prezesowi Zarządu PROCHEM S.A.