Menu Zamknij

Ekospalarnia nagrodzona w konkursie Ministra Inwestycji i Rozwoju


Ekospalarnia nagrodzona w konkursie Ministra Inwestycji i Rozwoju

Data publikacji: 19.02.2019

12 lutego 2019 r. w Poznaniu odbyła się ceremonia wręczenia nagród w konkursie organizowanym przez Ministra Inwestycji i Rozwoju, mającego na celu wyróżnienie autorów wybitnych rozwiązań twórczych, podnoszących poziom polskiego budownictwa.

 

 

Jury tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju, oceniając zgłoszone inwestycje pod kątem znaczących osiągnięć w dziedzinach architektury i budownictwa, doceniło krakowski Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów.

Założeniem konkursu jest wyłonienie najlepszych autorów obiektów charakteryzujących się nowatorskim podejściem do kwestii technicznych oraz technologicznych, a także inwestycji, w których zastosowano wyjątkowe rozwiązania przyjazne środowisku.

Praca architektów nad krakowską spalarnią, obiektem wyróżniającym się proekologicznym charakterem, a także nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz oryginalną, rozpoznawalną architekturą wpisuje się doskonale w założenia i cele konkursu pod patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Foto: https://www.facebook.com/MinisterstwoInwestycjiIRozwoju