Menu Zamknij

Bal pracowników firmy


Bal pracowników firmy

Data publikacji: 17.02.2007

Jubileusz działalności stanowi wyjątkowy i znaczący moment w życiu każdej firmy, doskonały do podsumowań, wspomnień początków aktywności, najważniejszych wydarzeń i osiągnięć z historii firmy. To również świetny moment, aby uczcić święto firmy razem ze wszystkimi, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do tego Jubileuszu.

 

17 lutego 2007r. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbyła się impreza z okazji 60-lecia PROCHEMU. To jubileuszowe, a także karnawałowe spotkanie, okazało się wieczorem pełnym zaskakujących atrakcji, licznych niespodzianek i wspólnej karnawałowej zabawy aż do samego rana. Wśród zaproszonych gości byli zarówno obecni, jak i byli pracownicy firmy, a także przedstawiciele spółek Grupy Kapitałowej PROCHEM S.A. W sumie bawiło się ponad 450 osób.

Wieczór rozpoczął Prezes Marek Garliński zapraszając wszystkich do wspólnego świętowania Jubileuszu firmy. Część artystyczną balu poprowadził Artur Andrus. Jako pierwsza, na scenie pojawiła się Grupa MoCarta. Ten kwartet smyczkowy oczarował wszystkich humorystyczną interpretacją repertuaru klasycznego, jak i utworów rozrywkowych. Następnie na scenie mieliśmy okazję oglądać Ireneusza Krosnego. Etiudy zaaranżowane przez mima, pomimo braku słów, wyszukanej scenografii i rekwizytów, a „jedynie” dzięki doskonałemu i oryginalnemu stylowi języka pantomimy doprowadziły do beztroskiego i szczerego śmiechu całą widownię. Prawdziwa taneczna zabawa rozpoczęła się, gdy na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – zespół Kombi. Grupa zaprezentowała nam zarówno starsze żywiołowe przeboje, jak i najnowsze hity. Przy takich przebojach jak: Nie ma zyskuSłodkiego miłego życia czy Nasze rendez-vous parkiet zapełnił się tańczącymi i wtórującymi śpiewem parami. Karnawałową atmosferę podtrzymywał zespół muzyczny Black and White, który porywał wszystkich do tańca przez całą imprezę, aż do rana.

Podziękowania dla kierownictw firmy i wszystkich naszych koleżanek oraz kolegów, którzy szampańskim nastrojem i wyśmienitym humorem stworzyli wspaniałą atmosferę imprezy.